Pozvánky na akce 2019

25. Ekoscuk - 20.10. od 9:40

Srdečně zveme všechny lidičky na procházku podzimní přírodou v neděli 20.10. 2019. Půjdeme ze Záhlinic Zámečkem do Kroměříži a po cestě sebereme poklady, co podél cesty zanechali neposlušní výletníci či cyklisté. Nejen, že tak podpoříme celorepublikový projekt Ukliďme Česko, ale trošku si také  připomeneme mezinárodní Den stromů a ukážeme přírodě, že ne všichni lidé musí škodit.

Pojďme se začít ptát ne "Jak se máš?", ale "Jak se máš a jak se mají ryby v Tvé řece?". Bez toho, aby se příroda kolem nás měla dobře, se nemůžeme mít dobře přece my :-).

Sraz na vlakovém nádraží v 9:40. Přijďte, těšíme se na vás!

Rukavice si prosím vezměte sebou vlastní. Pytle mít budeme. Celá trasa bude cca 10 km, proto dětem klidně vezměte sebou kola, kočárky, nosítka apod. a hlavně jídlo a pití na celý den. Za deště se akce nekoná.

Volná výměna věcí - 15.9.2019 od 14:00-17:00

Dovolujeme si pozvat všechny lidičky na naši již tradiční akci zvanou Volná výměna věcí. Je to akce, kde si můžete popovídat, kde se můžete potkat s přáteli a hlavně, kde se nic netočí kolem peněz :-). Doneste věci, které už vám doma nedělají radost a odneste si věci, které potřebujte vy, vaše děti nebo prostě někdo jiný, koho znáte. Přijďte se podívat, uvidíte, že krásné věci nemusí pípat u pokladny a že dobrých lidí bude v Klubíčku 15.9. odpoledne více než dost :-). Pro účast je nutné se registrovat zde: 

forms.gle/v8DA663SUrVP7XtV8

Těšíme se na vás!!!! 

 

Chlebopečení - 8.5.2019 od 9:00 do 12:00

Srdečně vás zveme na tradiční akci Spolku Barbořice Chlebopečení, která se koná ku příležitosti oslav Dne Zeměve ve spolupráci s Klubíčkem. Budeme mluvit o tom, jak na domácí pečení chleba, budeme ochutnávat a soutěžit, kdo peče nejlépe. Kromě chleba bude stěžejním tématem – jak na nekonzumní a k přírodě šetrný způsob života. Akce se bude konat na zahradě Klubíčka. Přijďte i s dětmi, nebudete litovat! Těšíme se na vás!

Vstupné dobrovolné.

S akcí bude souběžně probíhat i vernisáž děl malých umělců (obrázky na plotě) konané v rámci Týden pro rodinu.
Obě akce jsou spolufinancované z dotačního programu Města Kroměříž.

Volná výměna věcí - 23.3.2019 od 9:00-12:00 v Klubíčku

Dovolujeme si pozvat všechny lidičky, který není jedno, jak to v dnešní době "válíme", na akci zvanou Volná výměna věcí. Je to akce, kde si můžete popovídat, kde se můžete potkat s přáteli a hlavně, kde se nic netočí kolem peněz :-). Doneste věci, které už vám doma nedělají radost a odneste si věci, které potřebujte vy, vaše děti nebo prostě někdo jiný, koho znáte. Přijďte se podívat, uvidíte, že krásné věci nemusí pípat u pokladny a že dobrých lidí bude v Klubíčku 23.3. dopoledne více než dost :-). Těšíme se na vás!!!!

 

23. Ekoscuk - 6.4.2019 v 10:00 Bílany a okolí

Srdečně vás zveme na 23. Ekoscuk, který se koná v rámci celorepublikové kampaně Ukliďme Česko. Přijďte v sobotu 6.4.2019 přiložit pomocnou ruku ke zkrášlení Bílan a jejich blízkého okolí. Sraz sympatizantů a dobrovolníků v 10:00 u hasičské zbrojnice v Bílanech. Rukavice, pytle a odvoz odpadu zajistíme. Na akci spolupracujeme se Zdravým městem a obyvateli a příznivci Bílan. Těšíme se na vás!