Pozvánky na akce 2019

Chlebopečení - 8.5.2019 od 9:00 do 12:00

Srdečně vás zveme na tradiční akci Spolku Barbořice Chlebopečení, která se koná ku příležitosti oslav Dne Zeměve ve spolupráci s Klubíčkem. Budeme mluvit o tom, jak na domácí pečení chleba, budeme ochutnávat a soutěžit, kdo peče nejlépe. Kromě chleba bude stěžejním tématem – jak na nekonzumní a k přírodě šetrný způsob života. Akce se bude konat na zahradě Klubíčka. Přijďte i s dětmi, nebudete litovat! Těšíme se na vás!

Vstupné dobrovolné.

S akcí bude souběžně probíhat i vernisáž děl malých umělců (obrázky na plotě) konané v rámci Týden pro rodinu.
Obě akce jsou spolufinancované z dotačního programu Města Kroměříž.

Volná výměna věcí - 23.3.2019 od 9:00-12:00 v Klubíčku

Dovolujeme si pozvat všechny lidičky, který není jedno, jak to v dnešní době "válíme", na akci zvanou Volná výměna věcí. Je to akce, kde si můžete popovídat, kde se můžete potkat s přáteli a hlavně, kde se nic netočí kolem peněz :-). Doneste věci, které už vám doma nedělají radost a odneste si věci, které potřebujte vy, vaše děti nebo prostě někdo jiný, koho znáte. Přijďte se podívat, uvidíte, že krásné věci nemusí pípat u pokladny a že dobrých lidí bude v Klubíčku 23.3. dopoledne více než dost :-). Těšíme se na vás!!!!

 

23. Ekoscuk - 6.4.2019 v 10:00 Bílany a okolí

Srdečně vás zveme na 23. Ekoscuk, který se koná v rámci celorepublikové kampaně Ukliďme Česko. Přijďte v sobotu 6.4.2019 přiložit pomocnou ruku ke zkrášlení Bílan a jejich blízkého okolí. Sraz sympatizantů a dobrovolníků v 10:00 u hasičské zbrojnice v Bílanech. Rukavice, pytle a odvoz odpadu zajistíme. Na akci spolupracujeme se Zdravým městem a obyvateli a příznivci Bílan. Těšíme se na vás!